روش های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌‌ها طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

ایران سالم با شرایط ارسال سریع‌، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس درتهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر را هم پوشش می‌دهد.

تهران:

1- پیک موتوری:

کلیه سفارشات داخل شهر تهران که تا قبل از ساعت 13 ثبت شوند ، بوسیله پیک موتوری و در بازه زمانی 1 روز کاری بعد از ثبت سفارش بدست مشتریان عزیز می‌رسد.

در رابطه با سرویس پیک موتوری ایران سالم ، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، اما در حال حاضر محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

2- پست پیشتاز
سفارشات بین 1 الی 2 روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل پست می‌گردد و پس از ارسال با استفاده از کد رهگیری پیامک شده می‌توانید مرسوله خود را رهگیری نمایید.

3- ارسال فوری

امکان ارسال فوری سفارشات بوسیله سرویسهای حمل و نقل عمومی نظیر (اسنپ و…) در روزهای کاری از ساعت 9 صبح الی 16 و در روزهای پنج شنبه 9 صبح الی 12 امکان پذیر می‌باشد، در این روش هیچ هزینه ای هنگام ثبت سفارش محاسبه نمی‌شود و بدلیل متغیر بودن هزینه، ابتدا با کاربر هماهنگی انجام می‌پذیرد و بعد از آن مرسوله ارسال ‌می‌گردد، پرداخت مبلغ کرایه نیز به راننده یا شخص مربوطه که جهت تحویل مراجعه می‌نماید بصورت پس کرایه پرداخت می‌گردد.

سایر استانها و شهرستانها

1- پست پیشتاز

سفارشات بین 1 الی 2 روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل پست می‌گردد و پس از ارسال با استفاده از کد رهگیری پیامک شده می‌توانید مرسوله خود را رهگیری نمایید.

2- باربری
سفارش‌های استان ها و شهرستانها که از طریق باربری ارسال می‌شوند بصورت پس کرایه ارسال و هزینه ارسال مرسولات هنگام دریافت کالا توسط باربری محاسبه و دریافت می‌گردد.

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 3-5 روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال خواهند شد.

نکات:

– هزینه ارسال بوسیله پست پیشتاز ، هنگام ثبت سفارش براساس تعرفه مصوبه محاسبه و پرداخت می‌گردد.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

ارسال بوسیله پست پیشتاز برای تمامی سفارش‌های تهران و خارج از تهران مقدور است و پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 1 الی 5 روز کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://tracking.post.ir

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد هنگام ثبت سفارش، هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@iransalem.com به ایران سالم اطلاع دهید.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

تماس با ما