دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

شرکت ریما

شرکت ریما

شرکت زیست ابزار طب ریما (زیست ابزار پژوهان سابق) در سال 1401 با هدف بومی سازی فناوریهای روز دنیا در تولید و تجاری سازی فراوردهای تشخیص پزشکی تاسیس و فعالیت خود را جهت تامین بخشی از نیاز آزمایشگاههای تشخیص پزشکی کشور آغاز نمود.

توان علمی و تجربه موسسان شرکت ریما در حوزه فراوردهای تشخیصی موجب شد تا با تدوین برنامه ای مدون، خلاء های موجود در بازار شناسایی و راهکارهای مناسب جهت پاسخ به آنها ارائه گردد. در امکان سنجی راهکارهای پیشنهادی، علاوه بر بررسی فناوریهای جدید و پیشرفته دنیا، امکانات و زیربناهای موجود در کشور و روشهای تجدید و به روز رسانی آنها مد نظر قرار گرفت. محدودیتهای ناشی از تحریم در تهیه و تامین مواد و تجهیزات تولید و همچنین هزینه بالای ایجاد امکانات و شرایط ویژه تولید (GMP) برای اخذ مجوزهای لازم، مشکلات عدیده ای در مسیر نیل به اهداف پروژه ایجاد نمود، لیکن عزم راسخ به آغاز یک حرکت ملی در بهره گیری از فناوریهای روز دنیا و تصمیم به تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت در سطح بین المللی، موجب شد تا با تلاش بی وقفه افتخار ثبت اختراعات و تولید محصولاتی پیشرفته در محورهای ذیل نصیب شرکت گردد:

1- کیتهای تائیدی استخراج همزمان انواع مواد مخدر مبتنی بر نانو ذرات سیلیکا مزوپور

2- دستگاه خودکار استخراج مواد با فاز جامد مبتنی بر ستون های SPE

3- کیتهای تخلیص اسیدهای نوکلئیک از انواع نمونه ها مبتنی بر نانو فایبرهای سیلیکا

4- دستگاه خودکار استخراج اسیدهای نوکلئیک مبتنی بر نانو فایبرهای سیلیکا

5- دستگاه خودکار تخلیص و تشخیص مولکولی

6- دستگاه تمام خودکار ایمنوآنالایزر مبتنی بر نانو فایبرها

7- دستگاه خودکار آنالیز پلیت های الایزا

8- کیت های غربالگری ایمنوکروماتوگرافی مبتنی بر نانو ذرات طلا و سیلیکا (ایمنو سنسورها)

9- حسگر الکتروشیمیائی تشخیص قند خون مبتنی بر الکترود مدیفای شده با سیلیکا مزوپور (گلوکومتر)

در هر یک از محصولات فوق سعی بر این بوده است تا با نوآوری و تکیه بر جدید ترین تحقیقات در هر حوزه، فراورده هایی آماده مصرف عرضه شده و ضمن ساده تر کردن روشهای کار، دقت و صحت نتایج بهبود یابد. برای اطمینان از تولید محصولات با کیفیت و حساسیت به سلامت جامعه ، علاوه بر رعایت الزامات لازم در استاندارد GMP ، شرکت ریما با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008; ISO13485:2003 به دنبال بالا بردن کیفیت و کارائی بخشهای مختلف سازمان می باشد. در بخش فروش نیز، علاوه بر تلاش و تبلیغات موثر در جهت افزایش میزان فروش و حفظ برتری در بازار داخل، به شناخت و ارزیابی بازار سایر کشورها اقدام و با حضور در نمایشگاههای منطقه ای، راههای نفوذ در بازارهای بین المللی کشف و صدور محصولات امکانپذیر خواهد شد.

فیلتر براساس قیمت :

نمایش 1 - 16 کالا از 20

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.