دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

بیورر

شرکت بیورر

تخصص شرکت بیورر (شرکت بیورر)، تولید محصولات برای سلامتی و رفاه شما است. شرکت بیورر از سال 1919 و با بیش از 500 محصول مختلف یه دنبال ارتقا سلامتی و رفاه در جهان است. از محصولات پزشکی تخصصی در زمینه پیشگیری و تشخیص تا دستگاه های درمانی و ماساژ و مانیتورینگ ضربان قلب، همه و همه در این سال ها توسط شرکت بیورر، برای داشتن سبک زندگی مدرن و سالم تولید شده است.

بیورر، همراه شما در زندگی روزمره

در بخش Beauty و Babycare هم می توانید محصولات باکیفیت که در زندگی روزمره، شما را همراهی می کند را در تولیدات بیورر بیابید. محصولات بیورر با تکنولوژی روز دنیا و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، تولید می شود تا شما از زندگی خود لذت بیشتری ببرید.

تندرستی

سلامتی شما برای بیورر مهم است! محصولات تشخیصی، تنفسی، بهبود خواب و آرامش و ماساژ تنها گوشه ای از محصولات متنوع بیورر است که از رفاه شما حمایت می کند.

زیبایی

زیبایی از سر تا پا! مجموعه زیبایی بیورر شامل محصولات مراقبت از مو، مراقبت از دست و پا، مراقبت از صورت و مراقبت از پوست بعد از اصلاح مو است.

پزشکی

سلامتی شما در درجه اول اهمیت قرار دارد! Beurer با محصولات متعددی در محدوده پزشکی از شما پشتیبانی می کند. دستگاه های فشار خون، ضربان سنج، سمعک، سنجش دمای بدن و دستگاه های شوک الکتریکی بیورر به زندگی سالم شما کمک می کند.

مراقبت کودک

Beurer از بچه ها در زندگی حمایت می کند! محدوده مراقبت از نوزاد آنها شامل مانیتور کودک، ترازو، دماسنج، پمپ سینه و همچنین غذای کودک و گرم کننده بطری و دستگاه ضدعفونی کننده است. به طور کلی هر آنچه برای فرزند خود لازم دارید.

با هم برای سلامتی

همکاری فشرده با موسسات آزمایشی مستقل و دانشگاه های مشهور سبب شده محصولات بیورر، استاندارد کیفیت بالایی داشته باشد.

فیلتر براساس قیمت :

نمایش 1 - 16 کالا از 18

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.