براساس قیمت (تومان)
انتخاب رنگ
جست و جو در نتایج
دسته های محصولات

نمایش 1 - 12 کالا از 72

معرفی برند تراست

تراست یا Trust نام برند اختصاصی محصولات مراقبتی، آرایشی و بهداشتی متعلق به هولدینگ مهلران است. محصولات تراست با تکنولوژی و دانش جدید و بر اساس ذائقه و اقلیم ایرانی طراحی و تولید می شوند.

تاییدیه دانشگاه لوزان سوئیس

تمامی محصولات برند تراست در سوئیس آزمایش می شوند و دارای تاییدیه با شماره های ۱۹۰۵ و ۱۹۰۴  شرکت Swiss Fine Cosmetics که یک شرکت معتبر آرایشی و بهداشتی تحت نظارت دانشگاه لوزان سویئس هست می باشد.

فاقد مواد مضر

محصولات برند تراست تماما و بدون استثنا فاقد پارابن هستند. پارابن ماده نگهدارنده محصولات آرایشی و بهداشتی هست. ولی تحقیقات جدید ثابت کرده که اثرات شبه هورمونی داشته و می تواند ریسک ابتلا به سرطان سینه را در بانوان افزایش دهد.

مشاوره تخصصی قبل از خرید

توزیع و عرضه محصولات این برند تنها از طریق نمایندگان فروش و مشاوران پوست و مو این شرکت امکان پذیر می باشد. این سیاست شرکت جهت معرفی و تجویز محصول متناسب با جنس پوست و مو و شرایط خاص و ویژه هر مشتری می باشد.

تاریخچه شرکت مهلران

این شرکت در سال ۱۳۰۰ شمسی اولین کارخانه صنعتى تولید صابون در ایران را تاسیس کرد و در حال حاضر یکی از مهم ترین بازیگران صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی ایران است. این گروه تولیدی برای هفت سال پیاپی به عنوان صادر کننده نمونه کشور انتخاب شد و محصولات آرایشی و بهداشتی خود را به ۱۸ کشور مختلف صادره کرده است.

مدل کسب و کار این هولدینگ تا قبل از تولید محصولات برند تراست در سال ۱۳۹۷ مدل B2B یا کسب و کار به کسب و کار بوده است. به معنای دقیق تر، مهلران به سفارش شرکت های تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی دیگر، برای آن ها محصولاتی با نام و نشان تجاری درخواستی آن ها ( پرایوت لیبل ) تولید می کرده است.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست