دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

فیلتر براساس قیمت :

نمایش 1 - 16 کالا از 21

رزمکس

شرکت رزمکس سوئیس

شرکت رزمکس سوئیس ارائه دهنده همه آن چیزی است که شما برای حفظ و بازیابی سلامتی خود به آن نیاز دارید. ارائه محصولات برتر با فن آوری‌های نو و بالاترین کیفیت، ویژگی این شرکت است. رزمکس، پیشرو در بازار جهانی مراقبت های بهداشتی، متعهد به توسعه و عرضه محصولات کارآمد است.

محصولات رزمکس در حوزه پیشگیری و درمان شامل محصولات مراقبت های بهداشتی در زمینه دستگاه سنجش فشار خون ، مراقبت های تنفسی، کنترل قند خون، کنترل تب، تناسب اندام، چاقی، درمان درد، بهبود زخم و اختلال خواب است. همه محصولات در بیش از 90 کشور جهان توزیع می شوند که معتبر هستند و بر اساس آخرین استانداردهای کیفیت تأیید شده اند.

درباره رزمکس

این شرکت سوئیسی در سال 1988 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن بنیاد رزماکس تایپه در تایوان بود. حالا این شرکت دارای گواهینامه های بین المللی و اعتبارسنجی های داخلی و محلی و همچنین تاییدیه از موسسات شناخته شده مانند BHS (انجمن فشار خون بریتانیا)، ESH) انجمن پرفشاری خون اروپا) و گواهینامه هایی در ارتباط با ایمنی و قابلیت اطمینان است. دستگاه های فشار خون Rossmax را می توان برای استفاده در افراد باردار نیز با اطمینان کامل، توصیه کرد.

خدمات پس از فروش

در Rossmax، فروش فقط اولین قدم است اما نه آخرین مرحله. با ارائه خدمات عالی پس از فروش، متعهد به ایجاد یک رابطه بلند مدت هستند. طی دهه های گذشته، رزمکس یک مفهوم پویای جهانی پس از فروش ایجاد کرده است که شامل تکنیک های فروش، پیگیری تماس و رسیدگی به شکایات است. از طریق آموزش و بازخورد منظم، کیفیت در هر فرآیند در رزمکس به سطح بسیار بالایی رسیده است.

ایران سالم نمایندگی رسمی رزمکس در ایران

ایران سالم، نمایندگی رسمی محصولات رزمکس در ایران است و محصولات این شرکت سوئیسی که در سراسر جهان شعب مختلفی دارد را در ایران به آسانی با یک کلیک در سایت https://www.iransalem.com می‌توانید در خانه خود داشته باشید. آسان‌تر از آنچه که تصور می کنید.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما